Lioton – informacje o żelu Lioton 1000, działanie przeciwzakrzepowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, chłodzące

Najważniejsze informacje na temat żelu Lioton® 1000

Pomóż swoim naczyniom krwionośnym

 • Wysokie stężenie heparyny w żelowej formule.
 • Heparyna jest substancją o działaniu:
  – przeciwzakrzepowym,
  – przeciwzapalnym
  – i przeciwobrzękowym.
 • Doskonałe wchłanianie dokładnie w miejscu występowania dolegliwości.
 • Przyjemny, lawendowy zapach i szybki efekt chłodzenia.
 • Nieplamiący żel wygodny do codziennego stosowania w pracy i w domu.

Poczuj szybką ulgę!

Lioton - szybka ulga, unikalna kompozycja żelu Lioton 1000

Unikalna kompozycja zapewni Ci aktywność

Wysokie stężenie heparyny w unikalnej żelowej formule sprawia, że żel Lioton® 1000 zapewnia skuteczne przenikanie substancji czynnej przez skórę. Ponadto, stosowanie żelu Lioton® 1000 niesie za sobą bardzo niskie ryzyko działań niepożądanych, a sam preparat posiada dodatkowo atrakcyjne walory kosmetyczne.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu heparyny i żelowej formuły Lioton® 1000 jest skuteczny w walce z obrzękami i bólem wywołanym uczuciem napięcia. Heparyna – główny składnik żelu Lioton® 1000 – jest wysoce skuteczną substancją czynną o działaniu przeciwzakrzepowym i przeciwzapalnym, który przyczynia się do poprawy mikrokrążenia i ma działanie przeciwobrzękowe.

Nieplamiący żel łatwo wchłania się przez skórę, łagodzi objawy towarzyszące niewydolności żył powierzchownych i przynosi przyjemne uczucie chłodzenia bezpośrednio po aplikacji.

Z uwagi na fakt, iż żel Lioton® 1000 stosuje się dokładnie na miejsce występowania dolegliwości, ryzyko negatywnego wpływu na cały organizm jest minimalne (dobra tolerancja).


„Zawsze mam pełną listę rzeczy do zrobienia i tak mało czasu na odpoczynek. Płacą za to moje nogi. Przez niewydolność żył powierzchownych są takie ciężkie, bolą i puchną. Potrzebuję rozwiązania, które postawi mnie na nogi i pozwoli mi powrócić do codziennych zajęć.”

Lioton - cytat o żelu Lioton 1000

Responsive Menu Clicked Image